Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Rimaszombat

Hajnalig mulattak RimaszombatbanVytlači
 

IMG_9985.JPG

Mintegy kétezer néző, kiemelkedő Neoton Família, igen magas színvonal, hűvös, de esőmentes idő – röviden így foglalhatjuk össze az idei SzeptemberFesztet. A Sexepilem-től  kezdve a Sandokánon át az Égess el-ig terjedt az idei SzeptemberFeszt kínálata.

IMG_9721.JPG

A szeptember már kiszámíthatatlan „időjárásilag”, s bizony, hiába volt napközben kellemesen napos idő, estére alaposan lehűlt a levegő. De a Bon Bon, majd az elnyűhetetlen Neoton Família gondoskodott arról, hogy a tömeg kitartson, s folytassa az elmúlt évek remek hangulatát. Bár eredetileg a szervezők (a Via Nova csapata és magánvállalkozók, mint Auxt Ferenc és Halász Attila, de a város is besegített) Tornaljára tervezték az idei SzeptemberFesztet, különböző okok miatt végül maradt a régi helyszín, ahol egy olyan csapatot köszönthettek, amely már évek óta ott szerepelt a nézők kívánságlistájának élén.

IMG_9665.JPG

IMG_9798.JPGIMG_9821.JPGIMG_9849.JPG

A buli alaphangját a Bon Bon együttes adta meg a Gengszterdal, Sexepilem, Nem vagyok James című örökzöldjeikkel, s mire végleg lehűlt a levegő, színpadra lépett Csepregi Éva, a Neoton Família frontembere. A mintegy öt évtized alatt született megannyi slágerből  Rimaszombatban is elhangzott közülük mintegy tucatnyi, így a megunhatatlan Santa Maria, Sandokán, s természetesen a Holnap hajnalig, amelyik akár záróakkordja is lehetett volna a rimaszombati, hajnalba nyúló koncertnek, amelyen az együttes „kénytelen volt” több alkalommal is újrázni, sőt a felejthetetlen est végén DJ Szatmári feat. Jucus gondoskodtak arról, hogy a parázs hangulat a kitartó hűvös ellenére is megmaradjon.

IMG_0153.JPG

             Gecse Attila felvételei

 


 
 

ma 2018.09.25 van

ma Vladislav névnapja van

webygroup
Slovenská verzia
English version
FőoldalFőoldal