Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Rimaszombat

Oláh Krisztián újabb bajnoki címet szerzett Vytlači
 

birkozok.jpg

Javában zajlanak a hazai és nemzetközi versenyek a birkózóknál is, s a rimaszombati Lokomotíva versenyzői is gyűjtögetik az újabb érmeket. A kötöttfogásúak országos bajnokságán Privigyén Oláh Krisztián idei második bajnoki címét szerezte.

 

Tavasszal a szabadfogásúak 31 kg-os súlycsoportjában nem talált legyőzőre Oláh Krisztián, míg a napokban két kilóval feljebb az ifjabb diákok mezőnyében a kötöttfogásúak között szerzett bajnoki címet, amely az idén már a rimaszombatiak 11. bajnoki címe.  A privigyei versenyen Dominik Samko a negyedik, Dezider Samko az ötödik, Erik Samko a hatodik, míg Dávid Samko a 9. helyen végzett. A csapatversenyben a 23 klubos mezőnyben a Lokomotíva a 7. helyet érdemelte ki.

Nyitrán a Svitač Emlékversenyen Pavol Rapčan a junior szabadfogásúak 63 kg-os mezőnyében első lett, míg Adácson két rimaszombati birkózó, Jakub Vydra (idősebb diákok, 50 kg) és Michal Babarík (kadét, 54 kg) szerzett bronzérmet.  Pavol Rapčan a Barátság Nemzetközi Tornán a felnőttek 57 kg-os mezőnyében szerzett egy ezüstérmet is, ugyanitt az idősebb diákok 53 kg-os súlycsoportjában Jakub Vydra a hetedik lett.


 
 

ma 2018.12.12 van

ma Otília névnapja van

webygroup
Slovenská verzia
English version
FőoldalFőoldal