Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Rimaszombat

Csárdáskirálynő a Pódium Színház előadásábanVytlači
 

csárdáskirálynő.jpg

A Pódium Színház előadásában április 7-én, szombaton 18.00 órától a Csárdáskirálynő című Kálmán Imre nagyoperettet láthatja a rimaszombati közönség Bednai Natália rendezésében.

csardas32_m.jpg

A történet egy reménytelennek látszó szerelemről szól. Edvin herceg rajong Szilviáért, a pesti orfeumcsillagért, de arisztokrata családja ellenzi ezt a rangon aluli kapcsolatot. A szülők mindent elkövetnek, hogy fiukat visszacsalják Bécsbe, hogy ott a neki megfelelő leányzót, Stázi komteszt válassza élettársául – ezért Vereczky Szilviának, a sanzonettnek New York-i szerződést intéznek. Ám a szerelmesek érdekében szövetkezik a kedves, bolondos Bóni gróf, az orfeum főpincére, Miska és ikertestvére, Alfonz, a Lippert-Weilersheim-ház főkomornyikja, valamint Feri bácsi, Bóni orfeumi barátja. Főképpen ő mozgatja a szálakat: a pár jövőjének érdekében még egykori szerelmét, Edvin édesanyját is hajlandó leleplezni…

csardas02_m.jpg

A rimaszombati Városi Művelődési Központban bemutatásra kerülő előadásra helyre szóló jegyek kaphatók 12 és 15 eurós áron a Tompa Mihály Könyvesboltban és a helyszínen. Bővebb infó a 047/56 21 550-es telefonszámon.

csardas35_m.jpg


 
 

ma 2018.12.10 van

ma Radúz névnapja van

webygroup
Slovenská verzia
English version
FőoldalFőoldal