Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Rimaszombat

Megállíthatatlanul közeledik a JúniusfesztVytlači
 

junius1.jpg

Alig egy hónap, s eljön az év legzsúfoltabb napja a Via Nova ICS jóvoltából. Június elsején, a nemzetközi gyereknapon már 16.00 órakor megnyitja kapuit a rimaszombati szabadtéri színpad, ahol a Júniusfeszten a legkisebbektől kezdve mindenki megtalálhatja a számítását. Lola, Edda Művek és a Republic várja a közönségét.  

A rendezvény gyermeknappal kezdődik a legkisebbek számára, akiknek 12 éves korig ingyenes a belépés. A zenei előadást Magyarország egyik leggyönyörűbb és legkellemesebb hangú énekesnője Lola nyitja 17.30 órakor. Ezután következik, amire még nem volt példa: dupla nagykoncertet ad a Republic és az Edda művek 2x2 órában. Most mindenki eldöntheti az örök kérdésre a választ, melyik az elmúlt 50 év legjobb magyar zenekara. Itt azonban nem ér véget az est, ugyanis Bárány Attila egy nyárnyitó afterpartyval zárja a fesztivált.

Jegyek elővételben 12 euróért már kaphatók (Rimaszombatban és Tornalján a Tompa Mihály nevét viselő könyvesboltokban, Rozsnyón a Turisztikai Információs Központban, Füleken pedig a Democolorban), a helyszínen pedig 15 euróba fognak kerülni.


 
 

ma 2018.11.17 van

ma Klaudia névnapja van

webygroup
Slovenská verzia
English version
FőoldalFőoldal