Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Rimaszombat

Hajléktalant öltek meg a rokonaiVytlači
 

004.jpg

Január harmadikán egy súlyosan sérült nőhöz hívták a rendőrséget, miután a sérülthöz kiérkezett orvos megállapította, nagy valószínűséggel idegenkezűség okozta a 29 éves nő sérüléseit. A nő súlyos sérüléseibe később belehalt a kórházban, a rendőrség két fiatal nőt őrizetbe vett, akik alaposan gyanúsíthatók a támadással.

011.jpg

A rimaszombati rendőrség kiderítette az agyonvert hajléktalan nő halálának körülményeit. A sértett rokonai jelentették, hogy január harmadikán magatehetetlen állapotban találták a nőt, így azonnal kihívták hozzá a gyorssegélyt. A nyomozás kiderítette, hogy a hajléktalan nő haláláért az áldozat nővére és a sógornője felelős, akik az év utolsó napján a rokonok összevesztek az áldozattal. A nézeteltérés odáig fajult, hogy az áldozat testvére sógornőjével a 29 éves Máriát előbb kirángatták hajlékából, majd kikötözték őt egy faoszlophoz és összevissza ütötték-rugdosták. A nő legalább két órát volt kikötve, miközben állandóan verték és rugdosták. Később behurcolták az összetákolt hajlékába, és lefektették az ágyra. A súlyosan megsérült Mária így feküdt január 3-ig, étlen-szomjan három napig. Rokonai csak ekkor fedezték fel, és hívtak orvosi segítséget, aki a gondos orvosi ellátás ellenére a kórházban január 5-én belehalt sérüléseibe.

023.jpg

A nyomozók a guszonai 24 éves Sindát és a 34 éves Olgát személyi szabadság akadályozása és gyilkosság vádjával előzetes letartóztatásba helyezte. A büntetés, mivel azt védett személy ellen követték el, akár 9 és 12 évnyi börtönbüntetés is lehet.

Rendőrségi felvételek


 
 

ma 2019.06.16 van

ma Blanka, Bianka névnapja van

webygroup
Slovenská verzia
English version
FőoldalFőoldal