Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Rimaszombat

Lebonyolították a Tompa Országos Verseny járási fordulóját Vytlači
 

IMG_5798.JPG

Február 27-én Rimaszombatban rendezték meg a XXVIII. Tompa Mihály Országos Verseny járási fordulóját, amelyre az iskolai fordulókból 108 versenyző jutott el. A betegségek miatt végül 93-an mérettették meg magukat, főleg a IV. kategóriából hiányoztak sokan. A zsűriben neves helyi, füleki, miskolci és tiszaújvárosi szakemberek foglaltak helyet, akik 26 versenyzőt juttattak tovább a március 22-én Tornalján megrendezendő országos elődöntőbe. A döntőre április 25. és 27. között kerül sor Rimaszombatban – tájékoztatta portálunkat Povinszky Elvira főszervező.

IMG_5695.JPGIMG_5750.JPGIMG_5729.JPG

Eredmények:

IMG_5760.JPGIMG_5766.JPGIMG_5795.JPGIMG_5804.JPG

I.  kategória – vers (21 versenyző)

Arany sávos minősítés: Kovács Botond (AI és Óvoda Almágy), Mács Arina Sára (Tompa Mihály AI), Máté Zsófia (Tompa Mihály AI), Spevák Bettina (Szombathy Viktor AI, Feled)

Ezüst sávos minősítés: Ádám Levente (zsűri különdíja), Czégény Zsófia, Habodász Anna, Kovács Noémi (zsűri különdíja), Kovács Panni Zselyke, Mihályi Emese, Podracky Lelle Kinga (zsűri különdíja), Takács Beáta, Thuza Liliána, Varga Máté Péter (zsűri különdíja)

Bronz sávos minősítés: Agócs Enikő, Berki Aranka, Bohó Annamária, Busa Scarlett, Dávid Laura, Pál Bianka, Simon Csenge

IMG_5815.JPGIMG_5836.JPG

I.  kategória – próza (15 versenyző)

Arany sávos minősítés: Farkas Megan Magdaléna + zsűri különdíja (Tompa Mihály AI), Gaál Tamás (Tompa Mihály AI), Homoly Krisztina (Tompa Mihály AI), Radics András (Tompa Mihály AI)

Ezüst sávos minősítés: Gebe Réka, Nagy Zsófia, Pásztor Dominik, Simko Róbert (zsűri különdíja), Szívos Alexandra, Vágó Chantal

Bronz sávos minősítés: Gallo Magdaléna, KolenkᚠVanesa, Kovács Orsolya, Kozlok Kitti, Radič Gábor

 

II.  kategória – vers (17 versenyző)

Arany sávos minősítés: Fejes Bíborka (Szombathy Viktor AI, Feled), Mács Zille Anna (Tompa Mihály AI), Máté Barnabás (Tompa Mihály AI), Zagyi Emma (Szombathy Viktor AI, Feled)

Ezüst sávos minősítés: Csank Benjámin, Kárász Sztefánó (zsűri különdíja), Máté Ágnes, Molnár Anna, Nagypál Katalin Krisztina, Sárközi Angelo (zsűri különdíja), Tóth Boglárka

Bronz sávos minősítés: Gebe Áron, Horváth Natália, Lukács Szófia Irisz, Radics Mónika, Radics Noémi, Varga Kornélia

 

II.  kategória – próza (18 versenyző)

Arany sávos minősítés: Bohuš Edina Alexandra (Tompa Mihály AI), Lukács Lídia (Tompa Mihály AI), Madarász Lili (Tompa Mihály AI), Vaculík Jaroslav (AI Bátka)

Ezüst sávos minősítés: Csank Máté, Czene Kinga, Danyi Lajos, Kovács Richard Bence, Molnár Virág Lilla, Pelle Tímea, Szabó Réka, Vengrín Bianka

Bronz sávos minősítés: Bódi Kitti, Dani Karolina, Gaál Noémi, Iboš Zsombor, Molnár Ádám, Singlár Máté

 

III.  kategória – vers (8 versenyző)

Arany sávos minősítés: Házik Tímea (Tompa Mihály AI), Ruszó Chiara (Szombathy Viktor AI, Feled), Tóth Dorottya (AI és Óvoda Almágy), Tóth Zsófia (Tompa Mihály AI)

Bronz sávos minősítés: Danyi Dominik, Jakab Krisztína, Máté Vanessa, Várhelyi Szebasztián

 

III.  kategória – próza (5 versenyző)

Arany sávos minősítés: Tóth Nikoletta (AI és Óvoda Almágy), Vámoš Dorka (Tompa Mihály Református Gimnázium)

Bronz sávos minősítés: Illés József, Oláh Adrián, Rencsok Nikolett

IMG_5836.JPGIMG_5839.JPG

IV.  kategória – vers (7 versenyző)

Arany sávos minősítés: Házik Ildikó (Ivan Krasko Gimnázium), Kökény Patrik (Műszaki Szakközépiskola), Nagy Eszter Réka (Tompa Mihály Református Gimnázium)

Ezüst sávos minősítés: Brindzák Rebeka, Oláh Francesca

Bronz sávos minősítés: Melich Réka

 

IV.  kategória – próza (2 versenyző)

Arany sávos minősítés: Farkas Dániel (Ivan Krasko Gimnázium)

Ezüst sávos minősítés: Lenkey Gábor

jdj, fotó: gecse


 
 

ma 2019.03.24 van

ma Gabriel névnapja van

webygroup
Slovenská verzia
English version
FőoldalFőoldal