Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Rimaszombat

Tornalján rendezték meg az országos elődöntőtVytlači
 

tompa.jpg

Tornalján a Csemadok Nagyrőcei Területi Választmányának a szervezésében rendezték meg a XXVIII. Tompa Mihály Országos Verseny országos elődöntőjét, amelynek arany sávosai bejutottak a rimaszombati országos döntőbe, amelyre április 25. és 27. között kerül sor (április 26-án, pénteken 19.00 órától megnézhetik A padlás című musicalt a komáromi Jókai Színház előadásában). Az elődöntőben a Nagyrőcei, a Rimaszombati, a Losonci és a Nagykürtösi járást 71 egyéni versenyző és négy csoport (összesen kilencvennégyen) képviselte.

A tornaljai zsűriben találkozhattunk Magdeme Rozáliával, Szcsuka Edittel, Tóth Luciával, Nyéky Annával, Ambrus Irénnel, Igo Zoltánnal, Lax Judittal, Gyalai Bálintnéval és Tóth Sándorral.  

A rimaszombati döntőbe jutott versenyzők:      

I. kategória - vers: Farkaš Ádám Bálint (Mocsáry Lajos AI, Fülek), Kovács Botond (Gömöralmágyi AI), Molnár Bálint (Kazinczy Ferenc AI,Tornalja)

I. kategória – próza: Farkas Megan Magdaléna (Tompa Mihály AI, Rimaszombat), Illés Dorka (II. Koháry István AI, Fülek), Vavrek István (Kazinczy Ferenc AI, Tornalja)   

II. kategória – vers: Darabos Barbara (Füleki Gimnázium), Mács Zille Anna (Tompa Mihály AI, Rimaszombat), Keszeg Ella Ilona (Kármán József AI és Óvoda, Losonc)

II. kategória – próza: Bohuš Edina Alexandra (Tompa Mihály AI, Rimaszombat), Lukács Lídia (Tompa Mihály AI, Rimaszombat), Sonkoly Krisztián (Füleki Gimnázium)     

III. kategória – vers: Deme Mátyás (Kazinczy Ferenc AI, Tornalja), Házik Tímea (Tompa Mihály AI, Rimaszombat), Ruszó Chiara (Szombathy Viktor AI, Feled)

III. kategória – próza: Molnár Karolina (II. Koháry István AI, Fülek), Pierzchala Virág Anna (Kazinczy Ferenc AI, Tornalja), Vass Roland Eduard (II. Koháry István AI, Fülek)         

IV. kategória – vers: Balog Maros (Füleki Gimnázium), Fekete Virág Fanni (Füleki Gimnázium)

IV. kategória – próza: Farkas Dániel (Ivan Krasko Gimnázium, Rimaszombat), Mészáros Fatime (Füleki Gimnázium)

V. kategória – vers: Cibuž Katalin (Ipolykeszi)

VI. kategória: Csillagvirág (Rimaszombat), Everest (Füleki Gimnázium), Red Lips (Ipolybalog), Viharvirág (Rimaszombat)


 
 

ma 2019.04.20 van

ma Marcel névnapja van

webygroup
Slovenská verzia
English version
FőoldalFőoldal