Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Rimaszombat

Kétnaposra bővült az idei JúniusFeszt Vytlači
 

j3.jpg

A minden évben megrendező Júniusfeszt most más volt, mint az eddigi. A szervezők az idén kísérleti jelleggel két napos szórakozást biztosítottak az érdeklődők számára. A sátrak alatt sok finomság, játék, édesség, a gyereknapra is tekintettel gyerekeknek szánt programok, mint például arcfestés és kézműves alkotás, de sok egyéb más várta a nagyérdeműt.

j1.jpg62415818_326493688046933_5820171257244549120_n.jpgj2.jpgj4.jpgj5.jpg

A színpadon már Tabáni István hangol zenekarával, és lassan, de biztosan gyűlnek az emberek az amfiteátrumba. Elkezdődik a Tabáni István által bemutatott Queen emlékkoncert, aki Freddie Mercury testébe bújva idézi meg a legendás együttest. Őt követően felkészül a fiatalok kedvence, a Follow the Flow. A három fiatal fiú tudja, hogyan szórakoztassa a fiatalokat, a színpadról sok-sok energia árad a nézőtérre. Lassan lenyugszik a nap, és végre enyhül a nagy hőség. Már a Hooligans csapata készülődik, a rajongók a színpad melletti sátorban a lemezeiket is megvásárolhatják.  A banda olyan bulit csapott. hogy tombolt az egész amfiteátrum…

j6.jpgj7.jpgjuniusfeszt.jpg

Másnap szintén nagy hőséggel és Oláh Gergővel kezdődött a nap, aki mókás viselkedésével és jó hangjával szórakoztatta a közönséget. Később a Nagy Feró vezette Beatrice lépett fel, majd az R-GO Szikora Róberttel, akik olyan hangulatot varázsoltak, hogy mindenki alaposan kiszórakozhatta magát. Végül, de nem utolsó sorban Voksán Virág állt a DJ pult mögé és pörgette a jobbnál jobb slágerek mixeit. Az egyik főszervező, Cziprusz Zoltán érdeklődésünkre elmondta, hogy a két nap alatt mintegy kétezer ember fordult meg a szabadtéri színpadon, s a legnagyobb sikert az R-GO aratta. Mivel új műfajt próbáltak ki, s az eddigi egynapos fesztiválokat kétnaposra bővítették, így elégedettek az érdeklődéssel, s külön köszönetet szeretne mondani mindazoknak, akik mindkét napon velük voltak, de hogy jövőre milyen lesz a folytatás, azt még csak alapos elemzés után döntik majd el.   

Kép és szöveg: Kresnye András


 
 

ma 2019.10.21 van

ma Uršuža névnapja van

Részletes naptár

webygroup
Slovenská verzia
English version
FőoldalFőoldal