Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Rimaszombat

Július 28-án régiónkban is elindulnak a kupaküzdelmekVytlači
 

slovnaftcup.png

Kisorsolták a Szlovák Kupa (hivatalosan Slovnaft Cup) 2019/2020-as idényének első három fordulóját. Az első forduló küzdelmeire július 28-án, vasárnap kerül sor, a felediek a fülekieket fogadják, míg az ajnácskőiek Nyustyára látogatnak.

A rimaszombatiak az idén sem neveztek be, viszont az indulók között találjuk a feledieket, az ajnácskőiket, a fülekieket és a losonciakat is. Az első forduló regionális csúcsrangadójára Feleden kerül sor, ahol az V. ligás hazaiak a III. ligás fülekieket fogadják 17.00 órai kezdettel. A friss IV. ligás ajnácskőiek az V. ligás nyustyaiakhoz látogatnak, az V. ligás nagyrőceiek a IV. ligás tiszolciakat fogadják, a szintén V.ligás nagykürtösiek a III. ligás losonciakat látják vendégül, míg az V. ligás ragyolciakhoz a IV. ligás fehérkútiak (Príbelce) látogatnak.

A második fordulóba már a Fortuna liga csapatai is bekapcsolódnak, így a Nagyrőce–Tiszolc mérkőzés győztesére a trencséniek várnak, a Ragyolc–Fehérkút mérkőzés győztese pedig a második ligás komáromiakat fogadhatja. A feledi mérkőzés győztesére a Csáb–Tótgyarmat mérkőzés győztese vár idegenben, míg a nyustyai meccs sikeresebbje a Nagykürtös–Losonc találkozó jobbik csapatával mérkőzhet a második fordulóban, mégpedig odahaza.     


 
 

ma 2019.10.21 van

ma Uršuža névnapja van

Részletes naptár

webygroup
Slovenská verzia
English version
FőoldalFőoldal