Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Hozzáférhetőség

Stránka www.varin.sk spĺňa štandardy World Wide Web konzorcia týkajúce sa prístupnosti webu aj pre znevýhodnených občanov /podža zákona č. 95/2019 Z. z. o informačných technológiách vo verejnej správe/ okrem dole uvedenej výnimky. Portál je prístupný aj po vypnutí zobrazovania obrázkov, kaskádných štýlov (CSS), Java a JavaScript sekvencií. Je definovaný v relatívnych jednotkách a jeho obsah je možné jednoducho zväčšova a zmenšova pomocou štandardných nástrojov webových prehliadačov.

Spoločnos WEBY GROUP, s.r.o. optimalizuje webové sídla, ktoré obsahujú elektronické služby verejnej správy alebo povinne zverejňované informácie podža osobitných predpisov, pre aktuálne podporované verzie webových prehliadačov s podielom zastúpenia na trhu v Slovenskej republike viac ako 5% /Výnos o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy č. 55/2014, par. 16/.

Zoznam prehliadačov, pre ktoré optimalizujeme webové sídla je stanovený na základe štatistík zo stránky http://www.rankings.sk/en/index.html

Výnimku zo štandárd tvoria podstránky o zverejňovaní zmlúv a faktúr, nakožko obec nedisponuje technickým zariadením, ktorým by dosiahla tieto štandardy.

Webové sídlo www.varin.sk bolo spustené v októrbri 2011.

Kontakt webmaster: webmaster@varin.sk

ma 2019.09.18 van

ma Eugénia névnapja van

Részletes naptár

webygroup
Slovenská verzia
English version
FőoldalFőoldal